سپیده میرحسینی مدیر اجرایی ششمین دوره جشنواره فیلم مستقل خورشید شد
سپیده میرحسینی مدیر اجرایی ششمین دوره جشنواره فیلم مستقل خورشید شد

سپیده میرحسینی، کارگردان و برگزیده بهترین فیلم پنجمین جشنواره فیلم مستقل خورشید با موضوع احترام به انسان، طی حکمی به عنوان مدیر اجرایی ششمین دوره این جشنواره منصوب شد.

مهدی یارمحمدی، دبیر و موسس جشنواره فیلم مستقل خورشید طی حکمی سپیده میرحسینی را به عنوان مدیر اجرایی ششمین دوره این جشنواره منصوب نمود.

در متن این حکم آمده است:

"به نام خدا

هنرمند گرامی سرکار خانم سپیده میرحسینی

با سلام و احترام؛

پیرو برگزاری موفق پنج دوره پیشین جشنواره فیلم مستقل خورشید، برآنیم تا ششمین دوره این جشنواره را همچون دوره های پیشین بعنوان رویداد ویژه سینمای مستقل تجربه گرا کشور برگزار نماییم.

این جشنواره مستقل اولویت خود را بر شناسایی، تقدیر و حمایت از فیلمهای مستقل، خلاق، هنری، پیشرو و تجربه گرا قرار داده است و تلاش می کند تا در جهت تأکید بر ضرورت گسترش تولید این آثار ارزشمند و معرفی این سینما بعنوان سینمای مبتنی بر اندیشه و خلاقیت گام بردارد و این راهی است که جشنواره خورشید برای معرفی فیلمسازان نخبه و آثار ارزشمند خردگرا و خلاق بعنوان تصویر صحیح از سینمای موثر و جریان ساز ایران دنبال می کند.

همچنان که مستحضرید، سینما در دنیای امروز بعنوان یک اتاق فکر عمل می کند و فضایی است برای ابراز ایده ها و نگاه های متفکرانی که قصد دارند به شیوه ای خلاقانه و بر اساس تجربیات و فهم شخصی خود، که بی تردید بخش مهمی از انسان شناسی است، دنیا را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنند و جامعه را بسوی مدنیتی که شایسته انسان است راهنما باشند. ما بر این باوریم که سینمای ایران سهم مهمی در این عرصه دارد و جشنواره خورشید بعنوان جشنواره ویژه فیلمهای مستقل تجربه گرا در رسیدن به این اهداف تمام توان خود را بکار خواهد گرفت.

نظر به انتخاب شایسته فیلم شما به عنوان بهترین فیلم پنجمین دوره این جشنواره با موضوع احترام به انسان و نظر به ضرورت همراهی و مشارکت فیلمسازان آگاه، توانمند و خلاق فیلم کوتاه در برگزاری جشنواره خورشید در راستای ایجاد یک جریان صنفی مستقل؛ با عنایت به دانش، آگاهی، خلاقیت و توانمندی شما، به موجب این حکم به عنوان "مدیر اجرایی ششمین دوره جشنواره فیلم مستقل خورشید" منصوب می شوید.

لذا انتظار می رود با توجه به اینکه این جشنواره بصورت مستقل و با نگاه فرهنگی برگزار می شود، ضمن برگزاری نشستهای مشاوره ای و کارشناسی با فیلمسازان مستقل، اساتید، مشاوران و اندیشمندان این عرصه، تدابیر و راهکارهای لازم جهت اعلام جزئیات و شرایط برگزاری دوره آتی این جشنواره را بررسی نموده و با توجه به فرصت پیش رو نسبت به هماهنگی و برنامه ریزی مقدمات برگزاری باشکوه ششمین دوره این جشنواره اقدامات لازم را به انجام رسانید.

امید است در سایه عنایات خداوند و با همراهی شما، جشنواره ای در شأن سینمای مستقل تجربه گرا کشور عزیزمان برگزار نماییم.                                           

با تقدیم ارادت و احترام

مهدی یارمحمدی

دبیر و موسس جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید"

لازم به ذکر است که  جشنواره فیلم مستقل خورشید بعنوان رویداد ویژه سینمای مستقل تجربه گرا در کشور طی پنج سال گذشته به همت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل و دبیری مهدی یارمحمدی، برگزار شده است.
منبع :پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل
تاریخ ارسال :1394/12/18